CrisCross inspirace

Připravila jsem si pro vás krátká a inspirativní videa, ve kterých se zaměřuji na osobní branding, komunikační dovednosti, emoční inteligenci a leadership. Zajímá vás jen konkrétní oblast, anebo je shlédnete všechna?
Prohlížet krátká videa

Nejnovější krátké video

Chcete získat přístup do delších rozhovorů a podcastů?

Chcete-li získat přístup i do delšího, více edukativního obsahu Video akademie Cristiny Muntean, tak jsou na to dva způsoby:

 

Můžete se registrovat zdarma s pomocí formuláře dole, čímž získáte přístup do všech rozhovorů a podcastů zdarma, a budete zároveň zařazení do našeho newsletteru, díky čemuž získáte nejnovější informace o novém obsahu na tomto webu. Díky vaší registraci budete mít také prioritní přístup ke Cristině, pokud na ní budete mít dotazy.

 

Druhá možnost je zakoupit si placený kurz nebo balíček rozhoorů v sekci e-learning. Tím získáte přístup nejen do daného kurzu, který vás doprovodí daným tématem od začátku do konce, ale také do obsahu akademie, který je přístupný všem členům. Budete tak moct sledovat i rozhovory a podcasty dostupné na tomto webu, budete zařazeni do našeho newsletteru a budete mít prioritu v komunikaci s Cristinou.

začleňte se do akademie

Vyplňte tento formulář a získáte přístup do rozhovorů a podcastů v rámci video akademie Cristiny Muntean.

Zároveň tím:

  • Budete zařazeni do našeho newsletteru
  • Získáte prioritní přístup v komunikaci s Cristinou
CristinaMuntean.TV E-learning, praktické rady a inspirace od těch nejlepších

Menu

searchclosearrow-circle-o-downangle-downellipsis-vcross