O Cristině

Cristina Muntean je profesionální lektorka strategických komunikačních dovedností, budování osobní značky, emoční a systemické inteligence pro leadership. Původem z Rumunska, v České republice žije od roku 2004.

Cristina je bývalá novinářka. V minulosti pracovala v rumunských médiích, později po stěhování do Čech v časopisu Czech Business Weekly. Náhlé uzavření tohoto časopisu na konci dubna 2010 spustilo Cristininou podnikatelskou dráhu. O měsíc později Cristina založila v Praze poradenskou a lektorskou agenturu Media Education CEE (původně MediaIntel), pod hlavičkou které pracuje se zástupci nejvýznamnějších společností v České republice a ve středí a výhodní Evropě.

Mezi jejími klienty se vysykli v průběhu času společnosti jako: Asahi Group; Avon Cosmetics; B. Braun; Cream Finance; Česká spořitelna; Československá obchodní banka; DC Vision; Foxconn Global Services Division; GE Money Bank; Hay Group; Heureka / Naspers Group; Hexagonal Consulting France; Hypoteční banka; IBM; IKEA of Sweden; IKEA Purchasing Services; IKEA Retail Czech Republic, Slovakia and Hungary; ING Bank; Jihomoravský inovační centrum (JIC); Komerční banka; Mautilus; O2; Plzeňský Prazdroj; PPF Banka; Raiffeisenbank Česká republika; RWE; Salesforce; Sprinx Systems; UniCredit Czech Republic and Slovakia; Unilever Czech Republic and Slovakia; University of Pittsburgh – KATZ Graduate School of Business; UP Česká republika, xITee a mnoho dalších.

Cristina nabízí čtyři druhy služeb:

  • PORADENSTVÍ v oblasti strategické komunikace a rozvoje lidí a firem;
  • ŠKOLENÍ strategických komunikačních dovedností, budování osobní značky; emoční a systemické inteligence a leadershipu;
  • KOUČINK A MENTORING pro jednotlivce a týmy;
  • FACILITACE SYSTEMICKÝCH KONSTELACÍ pro jednotlivce a organizace.

Všechny služby nabízí ve čtyř jazycích: v angličtině, v češtině, ve francouzštině a v rumunštině, jejím rodilým jazykem.

Více o Cristině a o jejích službách se dozvíte na platformách:

Účelem platformy CRISTINAMUNTEAN.TV je demokratizace lektorského obsahu Cristiny Muntean pro veřejnost. Jelikož Cristina stráví většinou času interně ve firmách, tato platforma má  umožnit veřejností přístup k jedinečnému know-how a k myšlenkám Cristiny a jejich hostů, to vše na jednom místě, v pohodlných video a audio formátech a v kombinaci zdarma a placeného obsahu.

Dalším cílem této platformy je podporovat lidi, kteří se stávají součástí komunity CRISTINAMUNTEAN.TV, aby se stali lepšími, viditelnějšími a hodnotnějšími profesionály. Formou krátkých videí nebo video kurzů Cristina sdílí štědře vše, co se naučila za léta podnikání a školení vrcholových manažerů v cizí země a v cizím jazyku. Jejím největším přáním je, aby vše, co ona má osobně za sebou, se stalo zdrojem inspirací a podpory pro ostatní. Pak to vše dává najednou větší smysl.

Vítejte do komunity CRISTINAMUNTEAN.TV a díky, že jste tu s námi.

CristinaMuntean.TV E-learning, praktické rady a inspirace od těch nejlepších

Menu

searchclosearrow-circle-o-downangle-downellipsis-vcross